Znikające opisy i towary w IE (Firefox OK)

a_maki

Avatar: a_maki

2010-05-05 19:13

Witam.
To sklep który zrobiłem (wersja nie finalna, z usuniętą możliwością zakupu - działająca narazie jako katalog) http://www.horido.pl/paski/ Problem w tym, iż jego zawartość poprawnie wyświetla się w przeglądarce FIREFOX (moja wersja 3.6.3) ale w INTERNET EXPLORER (sprawdzałem wersje 8.0.6001.18904 i 7.0.6001.18000) brakuje opisów towarów, brakuje całych towarów lub lista towarów w danej kategorii (jest ich np 30 pozycji) wyskakuje jako 1 towar na 1 stronie (i powstaje 30 stron w danej kategorii :/ ) Jako przykład podaje link do konkretnej kategorii gdzie idzie zauważyć różnice o których pisałem : http://horido.pl/paski/?05-blekitny,70 <- w FIREFOX wszystko OK, w IE brak opisu przy 3 towarze (124.05) i brak dalszych przedmiotów w tej kategorii (Firefox wyświetla poprawnie - 5 przedmiotów). Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź ! :)

» Quick.Cart v3.x

a_maki

Avatar: a_maki

2010-05-05 20:12

Hello. I forgot about english description of my problem, so there it is :
I make a shop which (the version is not final, with the removed possibility of the purchase - at the moment working as the folder) http://www.horido.pl/paski/ Problem in this, that his content is shows in browser FIREFOX (my version 3.6.3) correctly but in INTERNET EXPLORER (I checked the versions 8.0.6001.18904 and 7.0.6001.18000) he lacks the descriptions of goods, he lacks whole goods or the list of goods in the given category (there are them 30 position e.g.) the goods jumps out as 1 on 1 the page (and 30 pages come into being in the given category :/ ) the link passes to the concrete category As the example where he goes to notice differences about which I wrote: http://horido.pl/paski/?05-blekitny, 70 <- in FIREFOX all OK, in IE lack of description near 3 goods (symbol 124.05) and the lack of more far objects in this category (Firefox displays correctly - 5 objects). I greet and count on the quick answer ! :)

Makaron

Avatar: Makaron

2010-05-06 09:03

Coś na pewno jest nie tak ze stylami.. W źródle strony występują brakujące elementy (zresztą to oczywiste - przeglądarka nie ma wpływu na treść kodu). Ciężko coś tutaj doradzić tak naprawdę. Musisz przyjrzeć się stylom powiązanym z listą produktów w pliku templates/default.css i szukać przyczyn.

Mak-Web.pl - Modyfikacje skryptów Q.Cart i Q.Cms

a_maki

Avatar: a_maki

2010-05-06 19:59

Witam. Dzięki za odpowiedź. Niestety nie jest to kwestia stylów - podmieniłem na oryginalne i dalej to samo. ALE idąc tym tropem postanowiłem sobie podejrzeć źródła tej samej strony (ta którą podawałem powyżej) w FIREFOX i IE. Otóż FF dalej ok, w IE problem. Więc w IE podejrzałem źródło, zapisałem je do pliku html i otwarłem ponownie w FF. I zdziwko - w FF wszystko OK! Reasumując obie przeglądarki dostają to samo, to samo interpretują ale IE w pewnym momencie się dławi i kończy wyświetlanie strony w połowie :| (po powyższej odpowiedzi zauważyłem dopiero że poza towarami brakuje również całego dołu strony - thx Makaron !) Any hints ??

a_maki

Avatar: a_maki

2010-05-08 11:51

Ok, po problemie. Jak się z nim całkowicie uporam to napisze o co biegało, ale w skrócie - wina opisu produktu a nie samego Quick.cart'a :)) Pozdrawiam !

knopper

Avatar: knopper

2010-07-28 10:30

Witam
Czy udało się rozwiązać problem ?
Na jednej ze stron mam ten sam problem a_maki czy masz może antidotum ?

yako1

Avatar: yako1

2010-10-30 22:48

czy ktoś rozwiązał ten problem???

mam tak samo jak a_maki i nie wiem, co z tym zrobić :(

proszę o pomoc

yako1

Avatar: yako1

2010-10-31 01:30

ok.. poradziłam sobie z problemem dodając opisy w panelu administracyjnym wyświetlanym w IE a nie w Firefoxie. W ten sposób wszystko działa i tu i tu. Tylko nie wiem dlaczego.

pozdrawiam

yako1

Avatar: yako1

2010-11-04 21:24

jeszcze jedno w wyżej wspomnianej sprawie... tak dla innych, gdyby mieli podobny kłopot
problem związany jest z edycją tekstu w Wordzie....
pisałam teksty w Wordzie i przekopiowywałam pojawiał się problem... przy pisaniu np. w notatniku lub w panelu administracyjnym jest ok...
po konsultacji z a_maki okazało się, że miał tak samo...
pozdrawiam
Yako

Do góry
o nas | kontakt