simpleSlider + skin luminous

f.pawel

Avatar: f.pawel

2014-06-02 16:02

Witam, próbuję podpiąć skrypt simpleSlider, zainstalowaną mam skórkę luminous, zmiany wg instrukcji dokonuję w templates/luminous - skrypt nie działa, jeśli przełączę się na domyślny skin, i dokonam zmian w plikach, skrypt działa, pytanie czy on działa wyłącznie na domyślnej skórce, czy jest możliwość uruchomienia go pod skórką luminous? Skórki mają inny układ, ale gdyby przesunąć skrypt to nie kolidował by z pozostała stroną, pytanie tylko czy się da?
dzięki

» Quick.Cms v5.x

P.

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2014-06-02 16:07

Jeśli dokonałeś wszystkich zmian nie w templates/default/ tylko w templates/luminous to powinno działać. Podaj adres do strony.

simlution.org

f.pawel

Avatar: f.pawel

2014-06-02 16:12

http://www.ujk.edu.pl/ibiol/!test/

P.

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2014-06-02 16:23

A w standardowej skórce masz info o cookies zainstalowane? Spróbuj usunąć linie odpowiedzialne za wyświetlanie tej informacji i spróbuj czy działa.

simlution.org

f.pawel

Avatar: f.pawel

2014-06-02 16:27

info o cookies mam zainstalowane w skórce luminous, po ich wycięciu slider ruszył, ale jest kiepsko umiejscowiony, w których elementach mogę zmienić jego pozycję?

P.

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2014-06-02 16:30

http://opensolution.org/pobierz,pl,18.html?iGetManual=111#3

simlution.org

f.pawel

Avatar: f.pawel

2014-06-02 16:40

ok, dzięki za pomoc, dopasowałem go do częściowo (szerokość), ale pytanie jest czy mogę przesunąć go w całości na ten obrazek z wodospadem?

P.

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2014-06-02 16:43

Pewnie tak:) Ale to już zabawa ze stylami, zamiast w diva <div id="content"> musiałbyś slider wstawić gdzieś wyżej.

simlution.org

f.pawel

Avatar: f.pawel

2014-06-02 16:46

częściowo jego pozycję mogę zmieniać modyfikując css samego slidera znajdujący się w plugins, w każdym razie wielkie dzięki

P.

Do góry
o nas | kontakt